Winterra. Легенда казкового краю: Цирк du Soleil в Україні | Winterra

Winterra. Легенда казкового краю: Цирк du Soleil в Україні

У шоу «Winterra. Легенда казкового краю» візьмуть участь артисти всесвітньо відомого Цирку Дю Солей. 

шоу винтерра winterra

Неодноразово шоу компанії StarLight Entertainment порівнювались із постановками Cirque du Soleil. Наприклад, у шоу «Вартові Мрій» використовувалась спеціальна технологія гриму, що притаманна відомому Цирку.

У цьому році у шоу «Winterra. Легенда казкового краю» порівняння буде більш ніж доречним.

По-перше, режисер-постановник шоу Костянтин Томільченко почав впроваджувати зарубіжну практику постановок у новому шоу. У цьому йому допомогла робота у шоу Sep7ima Dia by Cirque Du Soleil. Однією з найпомітніших змін стала поява у шоу окремого хореографа-постановника Максима Пекнія і розділення напрямів режисури та хореографії, яку раніше поєднував Томільченко.

По-друге, для участі у шоу були запрошені артисти Cirque du Soleil, з якими Костянтин Томільченко познайомився саме під час роботи у Аргентині.

«Я працював з цими артистами у Du Soleil. А коли з’явилась ідея нового шоу, я з ними зв’язався та запропонував приєднатись до Winterra. Було приємно, що вони погодились після участі у проекті світового рівня стати частиною українського шоу. Вони зробили свідомий вибір, і цей вибір був у нашу користь!», — ділиться спогадами Костянтин Томільченко.

Побачити зміни поціновувачі попередніх проектів StarLight Entertainment зможуть вже цієї зими. Прем’єра шоу «Winterra. Легенда казкового краю» запланована на 14 грудня.

Вас можуть зацікавити записи

Від творців 3D-шоу «Вартові Мрій»: «Winterra. Легенда казкового краю»

Під час новорічних свят у Києві пройдуть покази нового шоу світового рівня для всієї родини, що отримало назву «Winterra. Легенда казкового краю». Режисерами-постановниками виступив творчий тандем — Костянтин Томільченко і Олександр Братковський. Організацією показів займається компанія StarLight Entertainment, що вже зарекомендувала себе такими проектами як 3D-шоу «Вартові Мрій» та «Дім таємничих пригод».  Нова історія шоу […]

Томільченко: В Україні ніхто не робив подібних шоу

Восени цього року відбувся анонс прем’єри шоу «Winterra. Легенда казкового краю» від режисерів Костянтина Томільченко та Олександра Братковського. Воно прийде на зміну улюбленому різдвяному шоу країни -«Вартові Мрій». До речі, шоу «Вартові Мрій» три роки поспіль викликало аншлаги у київському Концерт-Холі ВДНГ. Режисерами-постановниками новинки стали Костянтин Томільченко та Олександр Братковський, для яких «»Winterra. Легенда казкового […]