Томільченко: В Україні ніхто не робив подібних шоу | Winterra

Томільченко: В Україні ніхто не робив подібних шоу

Восени цього року відбувся анонс прем’єри шоу «Winterra. Легенда казкового краю» від режисерів Костянтина Томільченко та Олександра Братковського. Воно прийде на зміну улюбленому різдвяному шоу країни -«Вартові Мрій». До речі, шоу «Вартові Мрій» три роки поспіль викликало аншлаги у київському Концерт-Холі ВДНГ.

Режисерами-постановниками новинки стали Костянтин Томільченко та Олександр Братковський, для яких «»Winterra. Легенда казкового краю» буде вже  четвертим сумісним шоу такого масштабу. Як запевняють організатори, прем’єра зими буде особливою, адже вона увібрала в себе кращий досвід організаторів і творців прем’єри цієї зими. «Winterra. Легенда казкового краю» зберегла доброту і чарівність шоу «Вартові Мрій». Вона примножила видовищність і спецефекти мультижанрового шоу «Дім таємничих пригод». А ще — гармонійно ввібрала в себе досвід постановки шоу Cirque du Soleil, де Костянтин Томільченко працював режисером-хореографом.

«В Україні ніхто не робив подібних шоу, запевняє Костянтин Томільченко. — І це мотивує нашу команду щороку створювати перфоманс ще на рівень вище, вигадувати цікаві постановки і спецефекти, більш складну графіку, ефектні костюми і декорації. Ми починаємо продумувати нову історію з того моменту, як закінчили показувати наш попередній спектакль, щоб кожен рік шоу від StarLight Entertainment було неповторним і викликало ще більше емоцій».

Константин Томильченко, Томільченко

Перші глядачі зможуть побачити «Winterra. Легенда казкового краю» вже 14 грудня у Концерт-Холі ВДНГ у Києві. Триватимуть покази протягом місяця аж до завершення зимових свят. Квитки на грандіозне шоу вже у продажу тут та у касах міста.

Вас можуть зацікавити записи

Від творців 3D-шоу «Вартові Мрій»: «Winterra. Легенда казкового краю»

Під час новорічних свят у Києві пройдуть покази нового шоу світового рівня для всієї родини, що отримало назву «Winterra. Легенда казкового краю». Режисерами-постановниками виступив творчий тандем — Костянтин Томільченко і Олександр Братковський. Організацією показів займається компанія StarLight Entertainment, що вже зарекомендувала себе такими проектами як 3D-шоу «Вартові Мрій» та «Дім таємничих пригод».  Нова історія шоу […]

Winterra. Легенда казкового краю: Цирк du Soleil в Україні

У шоу «Winterra. Легенда казкового краю» візьмуть участь артисти всесвітньо відомого Цирку Дю Солей.  Неодноразово шоу компанії StarLight Entertainment порівнювались із постановками Cirque du Soleil. Наприклад, у шоу «Вартові Мрій» використовувалась спеціальна технологія гриму, що притаманна відомому Цирку. У цьому році у шоу «Winterra. Легенда казкового краю» порівняння буде більш ніж доречним. По-перше, режисер-постановник шоу Костянтин […]