"Winterra. Легенда казкового краю" прем'єра шоу вже 14 грудня

Від творців 3D-шоу «Вартові Мрій»: «Winterra. Легенда казкового краю»

Під час новорічних свят у Києві пройдуть покази нового шоу світового рівня для всієї родини, що отримало назву «Winterra. Легенда казкового краю». Режисерами-постановниками виступив творчий тандем — Костянтин Томільченко і Олександр Братковський. Організацією показів займається компанія StarLight Entertainment, що вже зарекомендувала себе такими проектами як 3D-шоу «Вартові Мрій» та «Дім таємничих пригод». 

Нова історія шоу «Winterra. Легенда казкового краю» розповість про захопливі пригоди хлопчика, який напередодні Нового року намагається врятувати свого молодшого брата. Всі чарівні подіїї відбуватимуться у загадковому крижаному королівстві Winterra. Тут глядачі познайомляться із чарівними звірями, а також із головним покровителем краю — Морозом. Саме у його полоні й опинився молодший брат нашого головного героя.

У шоу візьме участь 21 артист. Саме вони представлять на сцені Концерт-Холу ВДНГ сім нових, різноманітних жанрів, які до цього ще не показували творці 3D-шоу «Вартові Мрій» та «Дім таємничих пригод» у своїх постановах. І артисти розкажуть глядачам новорічну історію мовою тіла та  за допомогою пісень. До речі, авторські пісні для шоу написав український музикант та композитор Юрій-Юркеш Юрченко.

Не обійшлося у «Winterra. Легенда казкового краю» і без іменитих артистів. Серед учасників шоу є артисти всесвітньо відомого Цирку Дю Солей, з якими Костянтин Томільченко познайомився під час роботи  хореографом-постановником у шоу SEP7IMA DIA від Cirque Du Soleil.

Прем’єра сімейного шоу «Winterra. Легенда казкового краю» відбудеться 14 грудня традиційно у Концерт-Холі ВДНГ. Вистави проходитимуть в будні та вихідні протягом усіх різдвяних свят. Вартість квитків починається від 209 грн. Деталі про розклад сеансів та ціни можна дізнатись тут!

 

Вас можуть зацікавити записи

Winterra. Легенда казкового краю: Цирк du Soleil в Україні

У шоу «Winterra. Легенда казкового краю» візьмуть участь артисти всесвітньо відомого Цирку Дю Солей.  Неодноразово шоу компанії StarLight Entertainment порівнювались із постановками Cirque du Soleil. Наприклад, у шоу «Вартові Мрій» використовувалась спеціальна технологія гриму, що притаманна відомому Цирку. У цьому році у шоу «Winterra. Легенда казкового краю» порівняння буде більш ніж доречним. По-перше, режисер-постановник шоу Костянтин […]

Томільченко: В Україні ніхто не робив подібних шоу

Восени цього року відбувся анонс прем’єри шоу «Winterra. Легенда казкового краю» від режисерів Костянтина Томільченко та Олександра Братковського. Воно прийде на зміну улюбленому різдвяному шоу країни -«Вартові Мрій». До речі, шоу «Вартові Мрій» три роки поспіль викликало аншлаги у київському Концерт-Холі ВДНГ. Режисерами-постановниками новинки стали Костянтин Томільченко та Олександр Братковський, для яких «»Winterra. Легенда казкового […]